Šolski parlament

torek, 13. 02. 2018 | Zgodilo Se Je

Šolski parlament  je potekal v sredo, 7.2. 2018 ob 10:20 do 13:15 v zbornici šole. Zbrali smo se predstavniki  oddelkov, ravnateljica ga. Karmen Cuncer, mentorica ga. Maja Grbec Švajncer ter psihologinja ga. Urša Špeh. Prve besede in vodenje je prevzela mentorica in za njo je prisotne pozdravila predsednica šolske skupnosti Nadja Šarić. Prisotne sta tudi pozdravili in nagovorili ga. ravnateljica in ga. psihologinja. Tema letošnjega parlamenta je: ŠOLSTVO IN ŠOLSKI SISTEM. Predstavniki so predstavili aktivno delo v razredih, nato je sledila debata z vprašanji in rešitvami. Beseda je tekla o dobrih in slabih straneh v današnjem šolstvu. Mentorica je predstavila volilno komisijo in potek glasovanja.  Izbrali smo tri predstavnike, ki nas bodo zastopali na medobčinskem parlamentu. Izbrani so bili Nejc Rac 9.b, Nadja Šarić 8.b in Anja Rupnik 9.b.

SUŠ