Napovednik – december 2022

              

DECEMBER dan  2022/23 MESEČNI PLAN
1. teden četrtek 1.dec
  • za 9.r.: VIRTUALNA TRŽNICA SREDNJIH ŠOL IN POKLICEV (vsak dan ob 15., 16. in 17. uri – predstavitve po razporedu in za prijavljene učence ter starše) več na “KAM PO OŠ”
petek 2.dec
  •  za 9.r.: VIRTUALNA TRŽNICA SREDNJIH ŠOL IN POKLICEV (vsak dan ob 15., 16. in 17. uri – predstavitve po razporedu in za prijavljene učence ter starše) več na “KAM PO OŠ”
  • Občinsko tekmovanje v odbojki, ŠD 11.00
sobota 3.dec  
nedelja 4.dec  Lokalne volitve v avli šole
2. teden ponedeljek 5.dec
  •  Filmske projekcije, Narodni dom Logatec,1. – 4. razred, KUV-Simona K., Sergeja Š.
  • 1. in 2. razred, ob 8.30 – 10.00,
  • 3. in 4. razred, ob 10.30 – 12.00, od 12.00 12.30 razgovor z ustvarjalci, moderator Sergeja Š.
  • 1. r – KD Ogled filma “Kapa” (Simona Nagode)
  • MIKLAVŽEVANJE  in PRAZNIČNA STOJNICA v LAZAH (I.Cepič)
  • 3. r – KD Ogled filma “Kapa” (Anja Cempre)
torek 6.dec
  • 4.a, 4.b in 4.c  Vzgoja za zdravje (Preprečevanje poškodb)
  • Filmske projekcije, Narodni dom Logatec, 5. – 9. razred, KUV-Simona K., Sergeja Š.;
  • 5. in 6.razred, ob 8.30 – 10.00,
  • 7., 8., in 9. razred, ob 10.30 – 12.00, od 12.00 -12.30, pogovor z ustvarjalci, Sergeja Š.
sreda 7.dec
  •  6. r – TD Krasitev šole (Urška Župec Mele in razredniki)
  • 2. r – TD Praznično ustvarjanje (Danijela F. M.)
  • 1. r – TD Praznično ustvarjanje (Polona Kogej)
  • 3. r – TD Praznično ustvarjanje (Marija Urbas)
četrtek 8.dec
  •  Praznično popoldne od 16.30 – 19.00 (Agata Smrekar)
  • Želiranje 2. a, b, c (od 8.20 dalje)
petek 9.dec
  •  1. r – KD Lutkovna predstava “Tunel” (Polona Kogej)
sobota 10.dec  
nedelja 11.dec  
3. teden ponedeljek 12.dec
  •  TD 7. r Robotika (J. Vesel in Modra delavnica- pridejo na šolo)
  • zimska ŠVN 6. a, b.(Florijan A.)
torek 13.dec
  • ND 4.abc; Kartografija in planetarij (Anita G.)
  • zimska ŠVN 6. a, b.(Florijan A.)
  • ND 4. r Kartografija in planetarij (Anita Garafolj)
sreda 14.dec
  •  3. r. Laze  sistematični in zobozdravstveni pregled (razrednik)
  • zimska ŠVN 6. a, b.(Florijan A.)
  • Male sive celice (9:30 – 14.30) v Ljubljani
četrtek 15.dec
  • zimska ŠVN 6. a, b.(Florijan A.)
petek 16.dec
  •  zimska ŠVN 6. a, b.(Florijan A.)
sobota 17.dec  
nedelja 18.dec  
4. teden ponedeljek 19.dec  
torek 20.dec
  •  Pozitivna disciplina 7.30, UČ 19 (Anja C., Karmen O.)
  • I. zimski športni dan 7.-9. r
  • 5.a, 5.d Vzgoja za zdravje (Zasvojenost)
sreda 21.dec
  • 2., 3. ura 5.b, 4. , 5. ura  5.c; Vzgoja za zdravje (Zasvojenost)
četrtek 22.dec
  •  Odbojkarska tekma učenci – učitelji 12.00 ogrevanje, 12.20 začetek tekme.
petek 23.dec  Proslava 
sobota 24.dec  BOŽIČ
nedelja 25.dec  
5. teden ponedeljek 26.dec  DAN SAMOSTOJNOSTI IN ENOTNOSTI
torek 27.dec  novoletne počitnice
sreda 28.dec  novoletne počitnice
četrtek 29.dec  novoletne počitnice
petek 30.dec  novoletne počitnice
sobota 31.dec  

Datum še ni znan:

  • Področno tekmovanje v košarki, Postojna.

 

 
 

Več prispevkov iz Obvestila