Napovednik – marec 2024

ponedeljek, 30. 09. 2019 | Obvestila

Marec dan 2023/24 MESEČNI PLAN
1. teden petek 1.mar
  • zimska ŠVN – 6. a,  6. d (Florijan A.) 
  • CŠOD Prvine 2. c, d (P. Kogej)
  • ND – 2. a, b: Človek (P. Kogej) 
sobota 2.mar  
nedelja 3.mar  
2. teden ponedeljek 4.mar
  • zimska ŠVN – 6. b, 6. c (Florijan A.)
  • fotografiranje POŠ Laze
  • fotografiranje 6. ad in 2. ab in 9. c
torek 5.mar
  • zimska ŠVN – 6. b, 6. c (Florijan A.)
  • BEREMO SKUPAJ (cel teden 1. uro oz. začetek pouka)
  • Hiša eksperimentov v Lazah (delavnice) POŠ LAZE
sreda 6.mar
  • KD 7. razred: DUHOVNE PESMI IN NARODNA GALERIJA (U. Ž. Mele in M. Istenič) 
  • Šolsko tekmovanje Vesela šola
  • zimska ŠVN – 6. b, 6. c (Florijan A.)
četrtek 7.mar
  • zimska ŠVN – 6. b, 6. c (Florijan A.)
  • državno tekmovanje iz znanja zgodovine (Maja G.Š.)
petek 8.mar
  • zimska ŠVN – 6. b, 6. c (Florijan A.)
  • vzgoja za zdravje 7.c (2., 3. šu), 7.d (4., in 5. šu)
  • 6. in 7. ura: Šolski otroški parlament, 4.-9. r. (Janja)
  • KD Obisk Narodne galerije, 3. razred (Bojana P. K.)
sobota 9.mar
  • Gregorjev sejem, nastop 5.b  (Anita G.)
nedelja 10.mar  
3. teden ponedeljek 11.mar
  • 17.00 Govorilne ure 5. – 9.r. 
  • BEREMO SKUPAJ (cel teden po malici)
  • plavalno opismenjevanje 1.a + 1/2 1.d  (Eva B.)
torek 12.mar
  • ZŠD 7.r
  • plavalno opismenjevanje 1.a + 1/2 1.d  (Eva B.)
  • 17.00 Govorilne ure 1. – 4.r.
  • Govorilne ure POŠ Laze 
  • 9.r – TD – Mreže teles ( Anton D., Ingrid J., Antonija P., Vesna Š. N., Rok Š. 
sreda 13.mar
  • plavalno opismenjevanje 1.a + 1/2 1.d  (Eva B.)
četrtek 14.mar
  • JSKD, Oder mladih  9.30 – 10.00 1.r., 10.15 – 10.55 4. in 5.r
  • Košarka 3×3 učenci, Rakek
  • 13.00 Medobčinski otroški parlament, Vrhnika (Janja P.)
  • plavalno opismenjevanje 1.a + 1/2 1.d  (Eva B.)
petek 15.mar ·         plavalno opismenjevanje 1.a + 1/2 1.d  (Eva B.)
sobota 16.mar
  • državno tekmovanje iz znanja slovenščine. (Daša B.)
nedelja 17.mar  
4. teden ponedeljek 18.mar
  • ŠD 9. razred PLES
  • PK za RS 13.00
  • plavalno opismenjevanje 1.b + 1/2 1.d  (Eva B.)
torek 19.mar
  •  ND 5.r. Ogled kraškega podzemlja Škocjanske jame – odprti dan za starše ( A. Garafolj )
  • plavalno opismenjevanje 1.b + 1/2 1.d  (Eva B.)
  • OKROGLA MIZA O BRANJU
sreda 20.mar
  • KD – 2. c, d: Etnografski muzej (Š. Tomažinčič) 
  • plavalno opismenjevanje 1.b + 1/2 1.d  (Eva B.)
četrtek 21.mar
  • PK  za PS ob 14.00 (zbornica); 
  • KD – 2. a, b: Etnografski muzej (Š. Tomažinčič)
  • plavalno opismenjevanje 1.b + 1/2 1.d  (Eva B.)
petek 22.mar
  • ND Merske enote, 3. razred (Julija B.)
  • plavalno opismenjevanje 1.b + 1/2 1.d  (Eva B.)
sobota 23.mar  
nedelja 24.mar  
5. teden ponedeljek 25.mar
  • Poskusno preverjanje iz slovenščine za 3. razred 
  • ND- Prirodoslovni in Narodni muzej Slovenije, 7. razredi ( I. Robek)
  • plavalno opismenjevanje 1.c + 1. Laze (Eva B.)
  • Materinski dan v Lazah 17. 00 (I.Cepič)
torek 26.mar
  • TD: Mali geolog (1. r , M. Tekavčič)
  • plavalno opismenjevanje 1.c + 1. Laze (Eva B.)
sreda 27.mar
  • Poskusno preverjanje iz matematike za 3. razred 
  • Regijski otroški parlament, OŠ Tabor (Janja)
  • plavalno opismenjevanje 1.c + 1. Laze (Eva B.)
četrtek 28.mar
  • plavalno opismenjevanje 1.c + 1. Laze (Eva B.)
petek 29.mar
  • ŠD 1.L, 4. L, 5. L Pohod Planina nad Vrhniko ( I. cepič)
  • ND 8.r – Človeško telo (ZD Logatec in Živa Vengust)
  • plavalno opismenjevanje 1.c + 1. Laze (Eva B.)
sobota 30.mar  
nedelja 31.mar  

 

Dostopnost