Govorilne ure 2022/2023

GOVORILNE URE (od 17.00 do 19.00)

1. r.–4. r.

5. r. in  6. r.–9. r.

POŠ Laze

11. 10. 2022 (1.r.)

25. 10 2022 (2.r.)

 

6. 9. 2022: RS 3.–5. r ob

17.00

15. 11. 2022 (3., 4.r.)

14. 11. 2022

25. 10. 2022: GU

10. 1. 2023 (1.r.–4.r.)

9. 1. 2023

9. 1. 2023: GU

 

 

2. 2. 2023: RS 3.–5. r

21. 3. 2023 (1.r.–4.r.)

20. 3. 2023

21. 3. 2023: GU

16. 5. 2023  (1.r.–4.r.)

15. 5. 2023

15. 5. 2023: GU

GOVORILNE URE

UČITELJI RAZREDNIKI NA RAZREDNI STOPNJI

 

RAZRED

RAZREDNIK

MATIČNA UČ.

GOVORILNE URE   (Vpiši dan in uro.)

Elektronski naslov

1. a

Eva Božič

4

kabinet 1. r. četrtek (12.05 – 12.50)

eva.bozic[at]8talcev.si

1. b

Polonca Kogej

3

kabinet 1. r., torek (12.05 – 12.50)

polonca.kogej[at]8talcev.si

1. c

Špela Tomažinčič

2

kabinet 1. r., ponedeljek (12.05-12.50)

spela.tomazincic[at]8talcev.si

1. d

Maja Stare Mihelič

1

kabinet 1. r., četrtek (7.30 – 8.15)

maja.stare.mihelic[at]8talcev.si

2. a

Danijela Flerin Martinčič

5

kabinet 2. r., petek (10.25 – 11.10)

danijela.flerin[at]8talcev.si

2. b

Katja Jug

6

kabinet 2. r.

katja.jug[at]guest.arnes.si

2. c

Maruša Tekavčič

8

kabinet 2. r., torek (8.20 – 9.05)

marusa.tekavcic[at]8talcev.si

3. a

Marija Urbas

9

kabinet 3. r., torek (10.25 – 11.10)

marija.urbas[at]guest.arnes.si

3. b

Julija Bešvir

10

kabinet 3. r., torek ( 11.15 -12.00)

bjulija[at]siol.net

3. c

Anja Cempre

7

kabinet 3. r., torek (10.25 – 11.10)

cempre.anja[at]8talcev.si

3. d

Bojana Pivk Križnar

12

kabinet 3. r., četrtek (10:25-11.10)

pivkbojana[at]gmail.com

4. a

Nataša Resnik

15

kabinet 4. r. ponedeljek (9.10 – 9.55)

natasa.resnik[at]guest.arnes.si 

4. b

Anita Garafolj

14

kabinet 4. r., petek (8.20 – 9.05)

anita.garafolj[at]8talcev.si

4. c

Roman Meden

11

kabinet 4. r. sreda (9.10 – 9.55)

roman.meden[at]guest.arnes.si

5. a

Simona Kavčič

27

kabinet 5. r., ponedeljek (9.10 – 9.55)

simona.kavcic[at]guest.arnes.si

5. b

Margarita Jereb

25

kabinet 5. r., torek (11.15 – 12.00)

margarita.jereb[at]8talcev.si

5. c

Martina Leskovec

29

kabinet 5. r. ponedeljek (11.15 – 12.00)

martina.leskovec[at]8talcev.si

5. d

Karmen Osredkar

19

kabinet 5. r., petek ( 9.10 – 9.55)

karmen.osredkar[at]guest.arnes.si

3. r.

POŠ Laze

Iris Cepič

Laze 2

POŠ Laze  sreda, 8.50 – 9.35

iris.cepic[at]guest.arnes.si

sola.laze[at]gmail.com

4., 5. r.

POŠ Laze

Mitja Ajdič

Laze 1

POŠ Laze ponedeljek, 800 

mitja.ajdic[at]8talcev.si

 

 

 

 

OSTALI UČITELJI/VZGOJITELJI NA RAZREDNI STOPNJI

 

UČITELJ

PREDMET

GOVORILNE URE      (Vpiši dan in uro.)

Elektronski naslov

Florijan Ambrožič

ŠPO –  4. b, 4. c, 5. a,  5. b, 5. d;

NŠP – 4. r., 5. r.; PRO

kabinet ŠPO, ponedeljek 4. šol. ura

florijan.ambrozic[at]8talcev.si

Tjaša Antloga

OPB, JUV, ŠPO 3.a

kabinet OPB, četrtek, 6. šol. ura (12.05-12.50)

tjasa.antloga[at]8talcev.si

Nataša-Patricia Brand

OPB – 4. sk

kabinet OPB, sreda 5. šol. ura (11.15-12.00)

natasa.brand@8talcev.si

Tea Brecelj

OPB 5. skupina

Nar – 6a, 6.b

kabinet OPB  ponedeljek: 11:15 – 12:00

tea.brecelj[at]8talcev.si

Ingrid Jovanović

NRA – 4. r, 5. r

kabinet MAT, torek 5.šolska ura (11.15 – 12.00)

ingrid.jovanovic[at]8talcev.si

Petra Fefer

GOS – 5.r.

kabinet pri jedilnici, ponedeljek, 2.šol.ura

petra.fefer[at]8talcev.si

Eva Gombač

2. učiteljica v  1. a,  OPB

kabinet 1.r., četrtek, 8.20 – 9.05

(od 27. 9. naprej)

eva.gombac[at]8talcev.si

Metka Intihar

TJA – 2. r., 4. r., 3.c, TJA N – 5. r.,  N1A – 1.r.

kabinet TJA, ponedeljek, 4. šol. ura 

metka.intihar[at]8talcev.si

Marinka Istenič

GUM – 4. r

kabinet GUM

marinka.istenic[at]8talcev.si

Maja Kalin Kante

OPB – 7 sk.

kabinet OPB, četrtek 6. šol. ura (12.05-12.50)

maja.kalin-kante[at]guest.arnes.si 

Klara Kranjc

MAT N – 5.r., OPB

kabinet OPB, sreda, 6. šol. ura (12.05-12.50)

klara.kranjc[at]8talcev.si

Laura Menard

JUV, OPB, OPZ

kabinet OPB, četrtek, 6. šol. ura (12.05-12.50)

laura.menard[at]8talcev.si

Marijana Milković

N2I – 4. r, 5. r

 

ita82020[at]gmail.com

Eva Nagode

TJA 3.a,b,d., 5.r., Laze

kabinet TJA, četrtek, 5. šol. ura (11.15-12.00)

nagode.eva[at]8talcev.si

Simona Nagode

vzgojiteljica 1. b

kabinet 1. r., ponedeljek, 5. šol. ura (11.15-12.00) 

nagode.simona[at]gmail.com

Tina Petkovšek

JUV, OPB, ŠPO 3.b, 9.dP

kabinet OPB, četrtek 2. šolska ura

tina.petkovsek8[at]gmail.com

Aleš Požarnik Vavken

PRO

kabinet SLJ, petek, 5. šolska ura (11.15-12.00)

ales.vavken[at]8talcev.si

Neža Rudolf

OPB

Nivo mat 6.c

kabinet OPB  torek, 11.15 – 11.10

nezka.rudolf[at]8talcev.si

Agata Smrekar

vzgojiteljica 1.d, JUV

kabinet 1. r.       četrtek, 12.05 – 12.50

agata.smrekar[at]guest.arnes.si

Nika Stepančič

OPB – 6 sk.

kabinet OPB, četrtek 4. šol. ura (10.25-11.10)

nika.stepancic1[at]guest.arnes.si

Fani Šega

SLJ N – 5. r.

pisarna pomočnikov ravnateljice

fani.sega[at]8talcev.si

Maja Štrbulc

Slovenščina tujci

zbornica, po dogovoru

maja.strbulc@8alcev.si

Boris Šprajc

NŠP – 4. r, 5. r

kabinet ŠPO, tor. (10.25 – 11.10)

boris.sprajc[at]guest.arnes.si

Zarja Trček

OPB Laze, LUM, ŠPO – 4., 5. Laze

Laze, čet (11.35-12.25) 

zarja.trcek[at]8talcev.si

Špela Voljč

2. učiteljica v  1. c

kabinet 1.r., sreda (11.15 – 12.00)

spela.voljc[at]8talcev.si

Katarina Žnidaršič

OPB – 3 sk.

kabinet OPB, torek 5. šol. ura (11.15-12.00)

katarina.znidarsic@8talcev.si

 

 

Z novim šolskim letom se nam bodo pridružili še novi učitelji v oddelkih podaljšanega bivanja.

UČITELJI NA PREDMETNI STOPNJI

 

UČITELJ

PREDMET

GOVORILNE URE     (Vpiši dan in uro.)

Elektronski naslov

Florijan Ambrožič

ŠPO – 6. d, 7. b, 9. c;

IŠP

razrednik 7.b, matična učilnica MV1 

florijan.ambrozic[at]8talcev.si

Daša Birsa

SLJ – 7. c, 7. d, sk8-3, sk8-4,    9. a;

ŠNO

kabinet SLJ, pon. 4. ŠU

dasa.birsa[at]8talcev.si

Jasna

Brenčič

SLJ – 7. a, 7. b, sk8-1, sk8-2,    9. b;

SLJ N – 9. c

kabinet SLJ, ponedeljek, 2. šolska ura

 

jasna.brencic[at]8talcev.si

Judita

Cempre

TJA- 7. a, 7. b, sk8-1, sk8-4,

nivo 6. b;

TJA N –  7. b, 7. c, 9. a, 9. c

razredničarka 9. c, matična učilnica 18

 kabinet TJA sreda, 10.25 – 11.10

judita.cempre[at]8talcev.si

Zdenka

Dežman

ŠPO – 6. a, 6. b, 6. c, 6. d, 7. a, 7. b, 7. c, 8. c, 9. b,9. c, 9. d;

ŠSP 2, ŠZZ21,

razredničarka 8. c,  matična učilnica 13

kabinet ŠPO, sreda, 9.10-9.55 

zdenka.dezman[at]8talcev.si

Anton Dimic

MAT – 6. c, 7. a, sk8-1

kabinet MAT, torek 9.10-9.55 

anton.dimic[at]8talcev.si

Andreja

Erker

TJA – 6. a, 6. c, sk8-5, 9. a;

TJA N – 7. d, 9. b, 9. d;

SLJ N – 9. d,

kabinet TJA

ponedeljek, 11.15-12.00

andreja.erker1[at]guest.arnes.si

Petra

Fefer

GOS – 6. a, 6. b, 6. c, 6. d

kabinet v jedilnici, ponedeljek, 2.šolska ura 

petra.fefer[at]8talcev.si

Maja Grbec Švajncer

ZGO – 6. a, 6. b, 7. a, 8. a, 8. b, 8. c, 8. d, 9. b, 9. c;

DKE – 7. a, 7. b, 7. c, 7. d;

RET7, 8, 9,

razredničarka 9. b, matična učilnica 30

kabinet  Geo-zgo

pon. 10:25-11:10 

maja.grbec.s[at]8talcev.si

Marinka

Istenič

GUM

kabinet GUM

Sreda, 8.20 do 9.05 (2. šolska ura)

marinka.istenic[at]8talcev.si

Ingrid Jovanović

MAT – 6. a, 6. b, 7. b;

MAT N – 7. d, 9. b;

UBE, MME, ROM

razredničarka 6.a, matična učilnica 17

kabinet MAT, torek 5.šolska ura (11.15 – 12.00) 


ingrid.jovanovic[at]8talcev.si

Alenka

Lepoša Berro

GEO – 7. b, 7. c, 7. d, 8. a, 8. b, 8. c, 8. d, 9. a, 9. b, 9. c, 9. d;

ŽČZ, RDK

razredničarka 7. d, matična učilnica 23

TOREK 11.15-12.00 (5. šolska ura) 

alenka.leposa-berro[at]8talcev.si

Boštjan Martinčič

ŠPO – 6. a, 7. c, 7. d, 8. a, 8. b, 8. c, 8. d, 9. a, 9. b;

ŠSP 2, ŠZZ 2, IŠP 1, 

razrednik 8. a, matična učilnica 24 Govorilna ura; četrtek 11.15 – 12.00 (kabinet šport)

bostjan.martincic[at]8talcev.si

Urška Molek

TJA – 6. b, 7. c, sk8-2, sk8-3;

TJA N – 6. a, 6. d;

NI1, NI2, NI3

razredničarka 6.b, matična učilnica 33, govorilne ure PETEK, 9.10-9.55

urska.molek[at]8talcev.si

Miran

Nagode

laborant

računalniška učilnica

 

Janja

Pavlič

ZGO – 6. c, 7. b, 7. c, 7. d, 9. a, 9. d;

DKE- 8. a, 8. b, 8. c, 8. d;

OPK, VE1, FIK, FIE

razredničarka 9. d, matična učilnica 28

ČETRTEK, 4. šolska ura

 

janja.pavlic[at]8talcev.si

Antonija

Peteh

MAT – 6. d, sk8-2, sk8-3, 9. b, 9. c;

MAT N – 6. c, 7. a, 7. b, 7. c

kabinet MAT

SREDA, 4.  šolska ura (10.25- 11.10)

antonija.peteh[at]8talcev.si

Martin

Pišlar

FIZ – 8. a, 8. b, 9. a, 9. b

pisarna pomočnika ravnatelja

TOREK, 12.05-12.50

martin.pislar[at]8talcev.si

Karin

Primožič

TJA – 6. d, 7. d, 9. b, 9. d;

TJA N – 6. c, 7. a, 7. b, 9. c;

FI1,

kabinet TJA

ponedeljek, 3.šolska ura 

karin.primozic[at]8talcev.si

Aleš Požarnik Vavken

SLJ – 6. a, 6. b, 6. c, 6. d

razrednik 6.c, matična učilnica 26,

kabinet SLJ, petek, 5. šolska ura (11.15-12.00)

ales.vavken[at]8talcev.si

Ida

Robek

NAR – 6. c, 6. d, 7. a, 7. b;

BIO – 9. a, 9. b;

GOS – 6. a, 6. b, 6. c, 6. d

razredničarka 9. a, matična učilnica 21

kabinet KEM,BIO,NAR,GOS v četrtek  5. šolsko uro ( 11.15- 12h) 

ida.robek[at]8talcev.si

Bojana Škof

GEO – 6. a, 6. b, 6. c, 6. d, 7. a

knjižnica

bojana.skof[at]8talcev.si 

Sergeja

Šorli

SLJ – sk8-5, 9. c;

SLJ N – 7. a, 7. b, 7. c, 9. a, 9. b, 9. d;

FVZ1, FVZ2, FVZ3

kabinet SLJ,

ponedeljek, 12.05 – 12.50 

sergeja.sorli[at]8talcev.si

Vesna

Šošter Neuvirt

MAT – 7. d, sk8-4, sk8-5, 9. a, 9. d;

MAT N – 6. a, 6. b, 6. d;

LPL

razredničarka 8. d, matična učilnica 20

kabinet MAT, tor. ( 10. 25  – 11. 10) 

vesna.soster[at]8talcev.si

Boris

Šprajc

ŠPO – 6. b, 6. c, 7. a, 7. d, 8. a, 8. b, 8. d, 9. a, 9. d;

ŠZZ3,

razrednik  7.a, matična učilnica 34, 

kabinet ŠPO, tor. (10.25 – 11.10) 

boris.sprajc[at]guest.arnes.si

Živa Vengust

NAR – 7. c, 7. d;

KEM – 8. a, 8. b;

BIO – 8. a, 8. b, 8. c, 8. d, 9. c,

9. d; ONA

razredničarka 8. b, matična učilnica 22

kabinet KEM,BIO,NAR,GOS – torek 3.šol.ura

ziva.vengust[at]8talcev.si

Jolanda

Vesel

MAT N – 9. a, 9. c;

TIT – 6. a, 6. b, 6. c, 6. d, 7. a, 7. b, 7. c, 7. d, 8. a, 8. b, 8. c,   8. d;

OGU, OGK

razredničarka 6. d, matična učilnica 32, 

kabinet TIT, PET, 4. šol. ura 

jolanda.vesel[at]guest.arnes.si

Elizabeta Žabkar

MAT – 7. c;

MAT N – 9. d;

TIT – 6. a, 6. b, 6. c, 6. d, 7. a, 7. b, 7. c, 7. d, 8. a, 8. b, 8. c,   8. d;

OGL

razredničarka 7.c, matična učilnica 16

sreda, 5. šolska ura, kabinet TIT

beti.zabkar[at]8talcev.si

Urška

Župec Mele

LUM ,LS1, LS2, LS3

kabinet LUM

petek 2. šolska ura

urska.zupec.mele[at]8talcev.si

Tanja Župec Dečman

FIZ – 8. c, 8. d, 9. c, 9. d;

KEM – 8. c, 8. d, 9. a, 9. b, 9. c, 9. d;

POK, KEŽ

kabinet KEM, torek 5. šolska ura (11.15 – 12.00)

tanja.zupec-decman[at]8talcev.si

 

ŠOLSKA SVETOVALNA SLUŽBA

Ime in priimek

Govorilna ura

elektronski naslov

Telefon

Breznikar Bojana

po dogovoru

bojana.breznikar[at]8talcev.si

041 757 177 ali 01 7590 053

Urša Špeh

po dogovoru

ursa.speh[at]8talcev.si

051 249 374

Erjavec Suzana

 

suzana.erjavec[at]8talcev.si

01 759 00 52

       

Mia Moravec

četrtek, 6. šolska ura (12:05-12:50)

mia.moravec[at]8talcev.si

/

Lukan Nika

PON 7. šolska ura (12:55-13.40)

nika.lukan[at]8talcev.si

/

Mihevc Sark Melita

petek

3. šolska ura

(9.10-9.55)

melita.mihevc-sark1[at]guest.arnes.si

 

Mikluš Mateja

sreda, 

5. šolska ura (11.15-12.00)

mateja.miklus[at]8talcev.si

 

Vipavc Jerica

petek, 

3. šolska ura

(9.10-9.55) 

jerica.vipavc[at]8talcev.si

 

Lukan Sedej Rozalija

ponedeljek

3. šolska ura

(9. 10 – 9. 55)

rozalija.lukan-sedej[at]8talcev.si

 

Burnik Katarina

sreda, 

5. šolska ura (11.15-12.00)

katarina.burnik[at]8talcev.si



Andrejašič Anja

PETEK

(10:25-11:10)

anja.andrejasic[at]8talcev.si