Interesne dejavnosti 2020/21

Ponudba interesnih dejavnosti na naši šoli.

Seznam interesnih dejavnosti 2020/21 

DEJAVNOST MENTOR ZA UČENCE KDAJ KJE
Igre z žogo 1.r Eva Božič, Gombač Eva 1. r. SRE 13.45 – 14.30 športna dvorana
Gimnastika 1.r Boštjan Martinčič, Suzana Bernetič 1. r. PON 13.00 – 13.45 športna dvorana
Ustvarjalni krožek 1.r. Maja Stare Mihelič 1.r. SRE 13.30 – 14.30  
Poskusi iz naravoslovja 1.r. Suzana Bernetič 1.r. SRE, 7.30 – 8.15 uč 32
Plesne urice 1.r Nina Rožmanec 1.r. TOR, 14.00 – 14.45 športna dvorana
Pravljični krožek Simona Nagode 1.r. ČET, 13.30 – 14.15  
Pevska pripravljalnica Laura Menard 1.r. PON, 14.00 uč 28
Gimnastika 2.r Boštjan Martinčič 2.r. PON 13.50 – 14.35 športna dvorana
Likovni krožek 2. r Polona Kogej 2. r. PON 7.šol. ura uč 17
Cici vesela šola Anja Cerpič 2.r. PON 7.30 – 8.15 uč 6
Poskusi iz naravoslovja 2.r. Polona Kogej 2.r. TOR 7. šol. ura uč 14
Matematične igrarije Danijela Flerin Martinčič 2.r. PON 7.30 – 8.15 uč. 8
Otroški pevski zbor 2., 3. r Laura Menard 2., 3. r. TOR, ČET 14.00- 14.45 uč 28
Igre z žogo 3.r. Tina Petkovšek Plahutnik 3.r. PET 7.30 – 8.15 športna dvorana
Ročno delo – vezenje Martina Leskovec 3. r. ČET 7.30-8.15 uč 29
Likovni krožek, 3. r Zala Lukan Sedej 3.r. TOR 14.00 – 15.00  
Mediacija Margarita Jereb 3.r. po dogovoru  
Poskusi iz naravoslovja 3.r. Polona Kogej 3. r. PON 7.30 – 8.15 uč 14
Med dvema ognjema Zdenka Dežman 4.r. SRE 13.45 -14.35 športna dvorana
Otroški pevski zbor 4.r Laura Menard 4.r. TOR , ČET 14.00 uč 28
Mediacija Margarita Jereb 4.,-5.r. po dogovoru  
Pravljičar sem Katja Jug 5.r. SRE 6.šol. ura uč 14
10000 korakov za zdravje Katja Jug 5.r. TOR 7.šol. ura na 14 dni
Prometna vzgoja Martina Leskovec 5.a

2. poll.

PON 7. šol. ura

uč 29
Prometna vzgoja Katja Jug 5.b

2. poll.

PET 7. šol. ura

uč 14
Prometna vzgoja Karmen Osredkar 5.c

2. poll.

ČET 7. šol. ura

uč 25
Prometna vzgoja Simona Kavčič 5.d

2. poll.

PET 7.šol. ura

uč 27
Recitatorski krožek 4., 5., 6.r Melita Mihevc Sark 4. – 6. r. po dogovoru kabinet DSP
Vesela šola 4., 5., 6.r Anja Cerpič 4. – 6. r. ČET 14.00 – 14.45 uč 18
Zabavna  matematika 4., 5., 6.r Elizabeta Žabkar 4. – 6. r.    
Klekljarski krožek 4.,5., 6..r Vera Nagode 4. – 6.r. po dogovoru  
Biološki krožek Ida Robek 6.r. SRE 7. š. ura  
Kamišibaj Simona Kavčič 4., 5., 6.r. SRE 14.00- 15.30 uč .27
Mladinski pevski zbor 5., 6.r. Laura Menard 5., 6.r. SRE 14.00 uč 28
Prostovoljstvo 6. r Tina P. Plahutnik, Jerica Vipavc 6.r. po dogovoru  
Zgodovinski krožek 6.r Janja Pavlič 6.r. ČET 14.00 uč 30
Prva pomoč Urša Špeh 6.r. po dogovoru  
Prva pomoč Urša Špeh 7.r. po dogovoru  
Recitatorski krožek 7., 8., 9.r Melita Mihevc Sark 7. – 9.r. po dogovoru kabinet DSP
Vesela Šola 7., 8., 9.r Judita Cempre 7. – 9.r. po dogovoru  
Zabavna  matematika 7., 8., 9.r Elizabeta Žabkar 7. – 9.r.    
MEPI Tina P. Plahutnik, Živa Vengust, Elizabeta Godeša, Miran Nagode 7. – 9.r. po dogovoru  
Klekljanje Petra Fefer 7.- 9.r. po dogovoru  
Mladinski pevski zbor Laura Menard 7. – 9.r. SRE 14.00 uč .28
Prostovoljstvo Tina P. Plahutnik, Jerica Vipavc 7. – 9.r. po dogovoru  
Zgodovinski krožek Janja Pavlič 7. –  9.r. ČET 14.00 uč 30
Eko vrtnarski krožek Bojana Breznikar/ Irena Gabrovšek 7. -9.r. popoldne, po dogovoru  
Eko šola Marinka Istenič 7. – 9.r. po dogovoru  
Sproščeno skozi glas, gib, igro Katarina Mozetič 7.- 9.r. po dogovoru  
           

 

 

Prijavnico na interesne dejavnosti učenec odda razredniku do petka, 11. septembra 2020.