Šola v naravi 4. razred

ponedeljek, 28. 08. 2023 | Obvestila

ŠOLA V NARAVI

Dragi starši,

da bi se izognili pretiranim skrbem okoli priprave na odhod v šolo v naravi, smo pripravili nekaj informacij.

Odhodi in prihodi:

Razred odhod na CŠOD povratek v Logatec
4. a in 4. b ponedeljek, 4. 9. 2023 ob 8.15 pri Športni dvorani sreda, 6. 9. 2023 ob 14.30
4. c in 4. d sreda, 6. 9. 2023 ob 8.15 pri Športni dvorani petek, 8. 9. 2023 ob 14.30

* V primeru zamude ob povratku, vas bomo obvestili preko Lopolisa na SMS. V kolikor otroka ob prihodu ne boste pričakali, vas bo počakal v podaljšanem bivanju.

V nadaljevanju tega obvestila so našteta oblačila in potrebščine za bivanje v CŠOD.

Otroci naj imajo s seboj dovolj perila, obleke in obutve, primerne glede na napovedane vremenske razmere. Priporočamo, da je obutev že uhojena.

Copati naj bodo spakirani na vrhu potovalke.

V primeru, da otrok moči posteljo, vas prosimo, da priložite še nepremočljivo platno ali pleničke.

Sladkarij in mobilnih telefonov naj otroci NE NOSIJO S SEBOJ. Če bo potrebno, vas bomo poklicali, v nujnih primerih pa nas lahko pokličete na tel. številko 051-342-428.

Razredničarke 4. razreda v sodelovanju z zaposlenimi na CŠOD Lipa

SEZNAM OPREME, KI JO MORAJO IMETI UČENCI S SEBOJ

Osebni dokumenti:

·        kartica zdravstvenega zavarovanja

·        učenci tujci morajo imeti tudi dokument, s katerega ste podali podatke ob prijavi (dovoljenje za bivanje ali potni list) oz. fotokopijo dokumenta

Oblačila in obutev:

·        spodnje perilo (vsaj 3x)

·        nogavice (več parov)

·        pižama

·        trenirka

·        kratke hlače

·        rezervne dolge hlače

·        majice z dolgimi in kratkimi rokavi

·        jopica ali pulover

·        vetrovka

·        kapa s šiltom ali klobuček

·        čevlji primerni za pohode, superge

·        copati

·        zložljiv dežnik

Za bivanje:

·        1 rjuha, 1 prevleka za odejo, prevleka za vzglavnik

·        pribor za osebno higieno (zobna ščetka, zobna pasta, glavnik ali krtača, milo, elastika za lase – deklice)

·        platnena vreča za umazano perilo

·        2 brisači

·        plastenka za vodo 0,5 l

·        ročna svetilka

·        mazilo za ustnice

·        zaščitna krema za obraz in roke

·        papirnati robčki

·        zaščita proti klopom in komarjem

Za šport, pouk in razvedrilo:

·        peresnica (pisalni in risalni pribor), zvezek za NIT

·        manjši nahrbtnik za pohode

·        družabna igra

·        knjiga za branje

·        igrača za spanje, če jo potrebuješ

·        1,80 € za razglednico (s seboj imej na listku napisan naslov, kamor jo boš    poslal)

Vse stvari naj bodo podpisane!

Vsa oprema naj bo v velikem nahrbtniku, potovalki ali kovčku, copati pa na vrhu, da jih ob prihodu lahko takoj uporabiš.