Prireditev ob 90-letnici šole + knjiga Devetdeset let šole v Lazah

sreda, 07. 06. 2023 | Podružnična šola Laze

Šola Laze letos praznuje 90 let. Ta visoki jubilej smo počastili s prireditvijo, ki je privabila množico od blizu in daleč.

Slavnostni govorniki so bili ravnateljica OŠ 8 talcev Karmen Cunder, predstavnik Občine Logatec Klemen Trpin, predsednik KS Laze Jakovica Boleslav Kermavnar, Iris Cepič, Mitja Ajdič in Zarja Trček.

Nastopali so učenke in učenci POŠ Laze, otroci vrtca Laze, Plesni studio Taurus in Natalija Kermavnar s harmoniko.

Ob obletnici pa je naša učiteljica, mag. Zarja Trček, napisala še knjigo Devetdeset let šole v Lazah, ki jo je financirala KS Laze Jakovica.

Vsem skupaj se zahvaljujemo za vso pomoč pri izvedbi: Vrtcu Kurirček, enota Laze, Miranu Nagodetu, KS Laze Jakovica, Gregu Škulju, vaščankam, vaščanom …

Na še mnoga leta!