Počitniški teden v Soči

ponedeljek, 17. 07. 2017 | Zgodilo Se Je

Na čudovit, sončen ponedeljek, 10. julija 2017, sva se učiteljici z učenci naše šole usedli na avtobus in se odpeljali proti kristalno čisti, čarobni Soči. V vasi z enakim imenom smo se namestili na Podružnični šoli Soča. Pred nami je bil teden poln različnih aktivnosti, novih znanj in nepozabnih trenutkov. Za vse to, smo lahko hvaležni Rotary klubu Logatec, ki nam je v sodelovanju z Zvezo rotary klubov Slovenije in Centrom šolskih in obšolskih dejavnosti pripravil ta počitniški teden. Vse do petka, 14. julija, so v Soči za nas skrbeli učitelji CŠOD-ja, študentje in kuharica, ki je poskrbela, da smo imeli vedno dovolj moči za dnevne aktivnosti. Med spomine smo tako zapisali zabavne družabne večere in igre, znanje o zgodovini vasice in okolice, pohod do Trente in ogled muzeja, pripravo ognja in preživetje v naravi, lokostrelstvo, raziskovanje ob Soči in kopanje, pohod do bunkerja, plezanje, orientacijsko tekmovanje in še veliko drugih aktivnosti.

Počitniški teden v Soči nam bo ostal v lepem spominu, saj smo tam stkali nova prijateljstva, pridobili veliko zanimivih izkušenj in znanj ter se domov vrnili bogatejši za celoten nahrbtnik nepozabnih trenutkov.