PEVSKI TABOR UČENCEV OSNOVNE ŠOLE 8 TALCEV LOGATEC 2013

petek, 08. 03. 2013 | Zgodilo Se Je

Že nekaj let na šoli 8 talcev Logatec organiziramo pevski tabor. Letos se je tabor odvijal v petek, 15.2. in soboto, 16.2. 2013. Odpeljali smo se v zasneženo idilično vasico Medvedje Brdo, kjer smo se nastanili v Centru za šolske in obšolske dejavnosti »Medved«.

Zbor sva na spremljali zborovodkinja Estera Stojko in učiteljica Melita Mihevc Sark. Zborovodkinja je pripravila pester program ljudskih in popularnih pesmi, ki so jih učenci dodobra izpilili. Pripravljali so se na nastop na dobrodelnem koncertu v organizaciji Logaške Karitas v Logatcu ter revijo mladinskih pevskih zborov, ki vsako leto spomladi poteka v naši občini. Vaje so bile intenzivne, otroci zavzeti, vzeli pa smo si tudi čas za počitek, uživanje na snegu in družabne igre. Vikend je minil v prijetnem vzdušju z misiljo na ponovno doživetje v prihodnjem letu.

FOTOGRAFIJE

Melita Mihevc Sark