ODBOJKARICE SO SE Z ZMAGO V POLFINALU UVRSTILE MED TRI NAJBOLJŠE EKIPE V SLOVENIJI

petek, 30. 03. 2018 | Zgodilo Se Je

V četrtek 29. marca, smo se z ekipo udeležili polfinalnega turnirja na OŠ Danile Kumer v Ljubljani. Na turnirju sta sodelovali še OŠ Kanal in domačinke. Učenke so vedele da bo 1. tekma z domačinkami zelo izenačena in da jo bo težko premagati, zato so začele zelo zbrano in si že na začetku priigrale veliko prednost, kar je zadoščalo za mirno zmago v prvem nizu. V drugem nizu smo odpor “kumarc” presegli šele v končnici niza in tako zmagali z 2:0. Polni zanosa in dobre volje smo premagali tudi ekipo iz Kanala in se tako še pred zaključkom turnirja veselili zmage na turnirju in uvrstitev v veliki finale, med 3 najboljše šole v Sloveniji.

Za najboljšo igralko na turnirju Je bila proglašena Asja Šen, za najboljšo podajalo pa Taja Lapajne.

Ekipo so zastopale naslednje učenke.

Šolsko ekipo sestavljajo:

1. Asja šen,