Kulturni praznik in počitnice

petek, 03. 02. 2023 | Obvestila

Pozdravljeni naši učenci, starši, skrbniki,

začenjajo se zimske počitnice, ki so letos nekoliko prej, kot običajna leta. Verjamem, da jih bomo kljub temu znali maksimalno izkoristiti.

Med počitnicami je letos tudi Kulturni praznik, zato smo ga na šoli obeležili že danes. Čestitam vsem nastopajočim učencem in njihovim mentoricam. V priloženi galeriji slik si lahko ogledate delčke naše prireditve. Naši učenci so se še enkrat izkazali za zaupanja vredne. Naj vas še spomnim, da bodo naši učenci, prav zaradi kulturnega praznika med počitnicami, doma tudi 26. 4. 2023.

Vsem našim učencem želim prijetne zimske počitnice. Preživite jih zunaj, na snegu. Pa vseeno ne pozabite prebrati kakšne knjige, pregledati in urediti zvezke in malo ponoviti snov za morebitna nova ocenjevanja znanja. Ta teden počitnic bo minil res hitro in pred nami bo druga polovica šolskega leta. Odpočijte si, oddahnite si, nadihajte se svežega zraka.

Vidimo se torej ponovno v ponedeljek, 13. 2. 2023.

Karmen Cunder, ravnateljica