Finska

četrtek, 25. 08. 2011 | Comenius 2010/12

Razplet prve Comeniusove akcije Let’s be eco-friendly (Postanimo ekološko ozaveščeni-prijazni) Med 124 predlogi je bil na naši šoli izbran logo učenca Jureta Obreze iz 5. c. Ob tej priložnosti mu je ravnateljica čestitala in izročila darilo, ki so ga ob obisku na šolo prinesli predstavniki s Finske.

V okviru Comeniusovega projekta Let’s be eco-friendly smo učence naše šole povabili k sodelovanju pri posredovanju predlogov za skupni logo. Ta naj bi povezoval učence in učitelje iz Litve, Poljske, Španije, Turčije, Finske in Slovenije. Naš skupni cilj je biti ekološko ozaveščeni na vsakem koraku.

Svoje predloge je oddalo 124 učencev iz 1. a, 1. b, 1. c, 4. b, 5. a, 5. b in 5. c. Med sodelujočimi se je na naši šoli najbolje odrezal učenec Jure Obreza iz 5. c. Po zaključenem glasovanju na vseh šolah udeleženkah pa je Juretov predlog zasedel tretje mesto. Juretu čestitke za uspešno opravljeno delo.