1. šolski dan

četrtek, 30. 08. 2018 | Zgodilo Se Je

PRVI ŠOLSKI DAN NA OŠ 8 TALCEV LOGATEC

Še nekaj dni in novo šolsko leto se bo pričelo. Ker vemo, da vas zanima, kako se bo naše delo začelo, vam posredujemo nekaj osnovnih informacij.

Začetek pouka:

V ponedeljek, 3. septembra 2018, pričakujemo učence od 2. do 9. razreda ob 8. 15 uri. Zberejo se na dvorišču pred šolo, kjer jih bodo ob 8.20 uri prevzeli razredniki. Z njimi bodo nato preživeli 4 šolske ure, torej do 11.55.

Učenci 2., 3., 4. in 5. razreda morajo imeti s seboj vse potrebščine,  ostali pa prazno torbo, pisalo in copate.

Prehrana

Prvi šolski dan bo malica organizirana za vse do sedaj prijavljene učence. Za učence od 2. do 5. razreda bo organizirano tudi podaljšano bivanje. Učenci naj takoj zjutraj razredniku sporočijo, do kdaj bodo prvi dan v šoli. Ostali učenci, ki niso v PB, se samo za ta dan še posebej naročijo na kosilo. Sezname prijavljenih bodo takoj prvo uro pobrali razredniki.

Prvošolčki in njihovi starši:

Prvošolčke s starši vabimo v športno dvorano ob 9. uri. Ta dan ne potrebujejo nobenih šolskih pripomočkov.

Staršem svetujemo, da pridejo z otrokom peš v šolo.

Šolski prevoz:

Prvi šolski dan bo avtobus iz Jakovice odpeljal ob 7.40, z Martinj Hriba ob 8.00, iz šole proti domu pa ob 12.15 uri.

Podružnična šola Laze

Učenci se zberejo pred podružnično šolo ob 8. uri, s seboj morajo imeti vse potrebščine. Prvošolčki se zberejo pred POŠ Laze ob 9.30.

Želimo vam prijeten začetek novega šolskega leta in dobro izkoristite še zadnje počitniške dni.

zaposleni na OŠ 8 talcev Logatec in

Karmen Cunder, ravnateljica