ZAKLJUČNA PRIREDITEV PROSTOVOLJEC 2015

nedelja, 03. 07. 2016 | Zgodilo Se Je

V četrtek, 16. 6 2016 so se Ema Lugarič, Lina Škerbec in Nina Zidarič kot najaktivnejše prostovoljke naše šole udeležile zaključne prireditve natečaja Prostovoljec 2015, ki ga je letos že štirinajstič zapovrstjo razpisal Mladinski svet Slovenije.

V natečaj Prostovoljec leta je prispelo 220 prijav. Podelili so naziva Naj prostovoljec in Naj prostovoljka v treh starostnih skupinah, Naj prostovoljski projekt, Naj mladinska voditeljica in Naj mladinski projekt, priznanje za mednarodno prostovoljstvo in tri priznanja za posebne dosežke v prostovoljstvu. Prostovoljke naše šole sicer predpone naj niso prejele, se jim pa skupaj s predsednikom Mladinskega sveta Slovenije Tinom Kamplom zahvaljujem za njihov prispevek k boljši družbi.

Zaključno prireditev natečaja je na Brdu pri Kranju gostil predsednik RS Borut Pahor.

Mentorica prostovoljcev:

Branka Kogoj Jaksetič

(klikni na sliko za naslednjo…)