Napovednik – maj 2022

MAJ 2021/22

MESEČNI PLAN

 

  • * 2.r: v aprilu smo izvedli ND Človek (Polonca Kogej)
1. teden ponedeljek

2. maj

  • PRAZNIK DELA
torek

3.maj

  • KD – Mediji (radijska igra), 6. d (A. P. Vavken)
  • TD – 3. c in b.
sreda

4. maj

  • NPZ SLJ 6., 9.r.
  • TD Nosilna konstrukcija iz papirja 6. c, d
  • TD Obdelava podatkov 6. a, b (Anton D.)
  • TD Naredimo leseni zabojček 2.r (Polonca Kogej)
  • KD Vojni muzej  9.a (Maja G.Š., Karin P.)
  • ND Sile in gibanja, 1.r (A. Cempre)
  • ND Živila; alkoholi, 9. b (R. Berlec)
  • TD 3. a
četrtek

5. maj

  • KD – Mediji (radijska igra), 6. c (A. P. Vavken) 
  • matematično  tekmovanje Logična pošast 4.razred (M. Jereb)
petek

6. maj

  •  NPZ MAT 6., 9.r.
  • KD Vojni muzej 9.b (Maja GŠ, Marinka I.)
  • ND Živila, 9. c (R. Berlec)
sobota

7. maj

  • državno tekmovanje iz kemije, 9. razred
nedelja

8. maj

 
2. teden ponedeljek

9. maj

  • GU 5.R. IN 6. – 9.R. (DRU)
  • ND-6.razred Botanični vrt v Ljubljani (I. Robek, K. Kranjc in razredniki )
  • ŠD – 8.r kros
torek

10.maj

  • NPZ TJA 6., 9.r.
  • TD Nosilna konstrukcija iz papirja 6. a, b (B. žabkar)
  • TD Obdelava podatkov 6. c, d (Anton D.)
  • 7.r. zdravstvena vzgoja (3., 4. šu 7.a, b, 5., 6. šu 7.c, d,)
  • GU 1.R.
  • ŠD 3.r rolanje (Tina P.)
  • KD Vojni muzej Maja GŠ, Urška Ž.M.)
  • ND Živila, 9. a (R. Berlec)
  • ND Antonijev rov – Idrija (R. Meden)
sreda

11. maj

  •  Fotografiranje (2 fotografa)
  • KD – Mediji (radijska igra), 6. b (A. P. Vavken)
četrtek

12. maj

  •  Ekskurzija Primorska 6. razred
petek

13. maj

  • KD – Mediji (radijska igra), 6. a (A. P. Vavken)
  • Kamišibaj festival, ob  11. 00 uri, prireditev za učence RS, ki so opravili BZ, Simona K.
  • Treking ŠSP in ŠZZ – rezervni termin
sobota

14. maj

  • ŠŠT – lokostrelstvo
  • Kamišibaj festival, prireditev za učence in starše, Simona K.
  • Treking ŠSP in ŠZZ – rezervni termin
nedelja

15. maj

 
3. teden ponedeljek

16. maj

  • GU 6. – 9.r. (NAR) 
torek

17.maj

  • GU 2., 3. 4.r.
sreda

18. maj

  • 11.30 ? BALETNA PREDSTAVA Pika Nogavička (GŠ) za 1.triletje
  • KD 4.razredi  Narodna galerija ( M.Jereb)
  • Občinsko tekmovanje v atletiki
četrtek

19. maj

  • delavnice in rod. sest. za bodoči 1.r. 2022/23
petek

20. maj

  • EKskurzija EXPANO in Vinarium- izbirni predmeti ŽČZ, RDK in Filozofija- Alenka LB
  • TD Bistra za 8. r (Jolanda)
sobota

21. maj

  • državno tekmovanje KTO – Maribor – prestavljeno iz 14. maja  (Jolanda)
nedelja

22. maj

 
4. teden ponedeljek

23. maj

  • GŠ predstavitev instrumentov; 10.30 1.r.,  11.15  2.r.
torek

24.maj

 
sreda

25. maj

  • ND 2. razred Snovi (Maja Stare Mihelič)
  • Področno tekmovanje v mali odbojki
četrtek

26. maj

  • PREDMETNI IZPITI – slovenščina, za učence, ki se šolajo na domu
petek

27. maj

  •  ZBOROVSKI BUM 2022
  • KD Gorenjska 8. r
sobota

28. maj

  • JEŽKOVA OLIMPIJADA
nedelja

29.maj

 
5. teden ponedeljek

30. maj

  • PREDMETNI IZPITI – matematika, za učence, ki se šolajo na domu
torek

31. maj

 
sreda

1. jun

 
četrtek

2. jun

 
petek

3. jun

  • PREDMETNI IZPITI – angleščina, za učence, ki se šoljo na domu
sobota

4. jun

 
nedelja

5. jun