Govorilne ure 2021/2022

GOVORILNE URE (od 17.00 do 19.00)

1. r.–4. r.5. r. in  6. r.–9. r. (*DRU)6. r.–9. r. (**NAR)POŠ Laze
19. 10. 2021
(1. r.)
8. 11. 202115. 11. 20212. 9. 2021(RS 2. r.–5. r. ob 17.00)
9. 11. 2021 (2., 3., 4. r.)10. 1. 202217. 1. 2022  11. 10. 2021
11. 1. 2022 (1. r.–4. r.)21. 3. 202228. 3. 2022  10. 1. 2022
22. 3. 2022 (1. r.–4. r.)9. 5. 202216. 5. 202231. 1. 2022 (RS 2. r.–5. r.)
10. 5. 2022  (1. r.)28. 3. 2022
17. 5. 2022 (2., 3., 4. r.)*družboslovni predmeti: SLJ, TJA, ZGO, DKE, LUM, GUM, ŠPO in šolske svetovalne delavke**naravoslovni predmeti: MAT, FIZ, KEM, BIO, GEO, TIT, NAR in GOS9. 5. 2022

GOVORILNE URE

UČITELJI NA PREDMETNI STOPNJI

UČITELJPREDMETGOVORILNE URE     Elektronski naslov
Florjan AmbrožičŠPO – 6. b, 8. c; ŠSPrazrednik 6. b, matična učilnica 24 Torek
11.15 – 12.00
florijan.ambrozic@guest.arnes.si
Mojca BabičMAT – 9. a, UBE, MME, NRA, ROM, MAT NIVO – 6. a, 6. b, 7. d, 8. b, 8. c, 9. b    kabinet MAT Četrtek,
9.10 – 9.55
mojca.babic@8talcev.si
Daša BirsaSLJ – 7. c, 7. d, 8. a; SLJ NIVO – 6. a, 7. a, 7. b, 8. b, 9. a, 9. b, 9. ckabinet SLJ četrtek,
10.25-11.10
dasa.birsa@8talcev.si
Jasna BrenčičSLJ – 7. a, 7. b, 8. b, 9. c; SLJ NIVO – 7. c, 7. d, 8. a, 8. c, 8. dkabinet SLJ četrtek,
11.15 – 12.00  
jasna.brencic@8talcev.si
Judita CempreTJA – 6. a, 6. b, 7. a, 7. d, 8. c; TJA NIVO – 6. d, 8. a, 8. b, 8. drazredničarka 8. c, matična učilnica 18 ponedeljek, 11.15 – 12.00  judita.cempre@8talcev.si
Karmen CunderGEO – 6. a, 6. b, 6. c, 6. dravnateljica, pisarna torek, 10.25 – 11.10karmen.cunder@8talcev.si
Zdenka DežmanŠPO, IŠP, ŠSPrazredničarka 7. c, matična učilnica 17
sreda
8.20-9.05  
zdenka.dezman@guest.arnes.si
Anton DimicMAT – 6. d, 7. a; MMEkabinet MAT sreda,
10.25 – 11.10
anton.dimic@8talcev.si
Andreja ErkerTJA – 8. a, 9. b;   TJA NIVO – 6. c, 7. a, 7. b, 7. c, 8. c, 9. a; SLJ 8. d, 9. b; SLJ NIVO – 6. dkabinet TJA sreda,
10.25-11.10  
andreja.erker1@guest.arnes.si
Petra FeferGOS – 5. r. in 6. r.kabinet pri kuhinji
ponedeljek, 8.20 – 9.05 
 petra.fefer@8talcev.si
Maja Grbec ŠvajncerZGO – 6. a, 7. r., 8. b, 8. c, 9. a, 9. b; DKE – 7. r.razredničarka 8. b, matična učilnica 30 petek,
9.10 – 9.55  
maja.grbec-svajncer@guest.arnes.si
Marinka IsteničGUMrazredničarka 9. b, matična učilnica 28 petek,
10.25 – 11.10   
marinka.istenic@8talcev.si
Branka KogojKEM – 8. a, 8. b, 9. a, 9. b, 9. ckabinet KEM-BIO-NAR četrtek,
11.15 – 12.00
branka.kogoj@8talcev.si
Klara KranjcNAR – 6. d  kabinet OPB torek, 11.15-12.00  klara.kranjc@8talcev.si
Alenka Lepoša BerroGEO, ŽČZ, RDOkabinet GEO-ZGO
torek,
9.10-9.55 
alenka.leposa-berro@8talcev.si
Boštjan MartinčičŠPO, ŠZZ, ŠSPrazrednik 7. a, matična učilnica 33 torek,
13.00 – 13.40  
bostjan.martincic@8talcev.si
Urška MolekTJA – 6. c, 7. b, 7. c; TJA NIVO –  6. a, 6. b, 9. b, 9. c; NI1, NI2, NI3kabinet TJA torek,
11.15-12.00  
urska.molek@8talcev.si
Janja PavličZGO – 6. b, 6. c, 6. d, 8. a, 8. d, 9. c; DKE – 8. r.; FIL – 8. r. in 9.  r.razredničarka 8. d, matična učilnica 23 Petek,
8.20 – 9.05  
janja.pavlic@8talcev.si
Antonija PetehMAT – 6. b, 7. b, 8. b, 8. c, 9. b; MAT NIVO – 6. d, 8. a, 9. a, 9. ckabinet MAT torek,
11.15-12.00  
antonija.peteh@8talcev.si
Martin PišlarFIZ 8. r. in 9. r.pisarna pomočnika ravnatelja Ponedeljek 9.10 – 9.55  martin.pislar@8talcev.si
Karin PrimožičTJA – 6. d, 8. b, 8. d, 9. a, 9. c; TJA NIVO – 7. d; FI2 in FI3  razredničarka 9. a, matična učilnica 19 ponedeljek, 11.15-12.00  karin.primozic@8talcev.si
Aleš Požarnik VavkenSLJ – 6. a, 6. b, 6. c, 6. drazrednik 6. d, matična učilnica 26 Ponedeljek, 11.15-12.00  ales.vavken@8talcev.si
Ida RobekNAR – 6. a, 6. b, 6. c, 7. c, 7. d; GOS – 6. r.; BIO – 8. a, 8. brazredničarka 8. a, matična učilnica 21 torek,
11.15-12.00  
ida.robek@8talcev.si
Sergeja ŠorliSLJ – 8. c, 9. a; SLJ NIVO – 6. b, 6. c; FVZ1 in FVZ2  kabinet SLJ ponedeljek, 9.10 – 9. 55  sergeja.sorli@8talcev.si
Vesna ŠošterMAT – 7. c, 7. d, 8. a, 8. d, 9. c; PLE – 7. r.  razredničarka 7. d, matična učilnica 20
Petek,
11. 15 – 12. 00 
 vesna.soster@8talcev.si
Boris ŠprajcŠPO, ŠSP, ŠZZrazrednik 6. a, matična učilnica 34 sreda,
8.20 – 9.05  
boris.sprajc@guest.arnes.si
Živa VengustNAR – 7. a, 7. b; KEM – 8. c, 8. d; BIO – 8. c, 8. d, 9. r.; ONA in PVKrazredničarka 7. b, matična učilnica 22
Sreda,
10:25 – 11:10
 ziva.vengust@8talcev.si
Jolanda VeselMAT NIVO – 7. c; TIT – 6., 7. in 8. r.; OGU – 8. r.; OGK – 9. r.; NTEkabinet TIT sreda,
9.05 – 9.55  
jolanda.vesel@guest.arnes.si
Elizabeta ŽabkarMAT – 6. c; TIT – 6., 7. in 8. r.; OGL in NTErazredničarka 6. c, matična učilnica 16
sreda,
9.10-9.55  
 elizabeta.zabkar@8talcev.si
Urška Župec MeleLUM, LS 1, LS 2, LS 3razredničarka 9. c, matična učilnica 13 Ponedeljek, 10.25 – 11.10  urska.zupec.mele@8talcev.si

UČITELJI RAZREDNIKI NA RAZREDNI STOPNJI

RAZREDRAZREDNIKMATIČNA UČ.GOVORILNE URE   ELEKTRONSKI NASLOV
1. aDanijela Flerin Martinčič1kabinet 1. r.
ponedeljek, 12.05 – 12.50
danijela.flerin@8talcev.si
1. bKatja Jug2kabinet 1. r.
torek,
12.05 – 12.50
katja.jug@guest.arnes.si
1. cMaruša Tekavčič3kabinet 1. r.
torek,
12.05-12.50
marusa.tekavcic@8talcev.si
2. aEva Božič5kabinet 2. r.
petek,
11.15 – 12.00
eva.bozic@8talcev.si
2. bŠpela Tomažinčič6kabinet 2. r.
Ponedeljek, 9.10 – 9.55
spela.tomazincic@8talcev.si
2. cMaja Stare Mihelič4kabinet 2. r.
četrtek, 10.25 – 11.10
maja.stare.mihelic@8talcev.si
2. dPolona Kogej8kabinet 2. r.
sreda,
12.05 – 12.50
polonca.kogej@8talcev.si
3. aBojana Pivk Križnar9kabinet 3. r.
četrtek, 09.10 – 09.55
 pivkbojana@gmail.com
3. bJulija Bešvir12kabinet 3. r.
petek, 11.15.- 12.00
bjulija@siol.net
3. cMarija Urbas7kabinet 3. r.
četrtek, 10.25-11.10
marija.urbas@8talcev.si
4. aSimona Kavčič14kabinet 4. r.
sreda,
9.10 – 9.55
simona.kavcic@guest.arnes.si
4. bMargarita Jereb15kabinet 4. r.
ponedeljek, 10.25 – 11.10
margarita.jereb@guest.arnes.si
4. cMartina Leskovec11kabinet 4. r.
sreda,
10.25 – 11.10
martina.leskovec@8talcev.si
4. dKarmen Osredkar10kabinet 4. r.
sreda
9.10 – 9.55
karmen.osredkar@guest.arnes.si
5. aNataša Resnik27kabinet 5. r.
četrtek, 10.25-11.10
natasa.resnik@8talcev.si
5. bAnita Garafolj29kabinet 5. r.
ponedeljek,
9.10 – 9.55
 anita.garafolj@guest.arnes.si
5. cRoman Meden25kabinet 5. r.
četrtek
10.25 – 11.10
roman.meden@guest.arnes.si
2., 3. r. POŠ LazeIris Cepič POŠ Laze
Četrtek,
8.00 – 8.45
iris.cepic@guest.arnes.si
sola.laze@gmail.com
4., 5. r. POŠ LazeMitja Ajdič POŠ Laze
Sreda,
11.40 – 12.25
mitja.ajdic@guest.arnes.si

OSTALI UČITELJI/VZGOJITELJI NA RAZREDNI STOPNJI

UČITELJPREDMETGOVORILNE URE      (Vpiši dan in uro.) ELEKTRONSKI NASLOV
Florijan AmbrožičŠPO – 4. a, 4. d, 5. b, 5. c; NŠPkabinet ŠPO
Četrtek,
8.00 – 8.45
florijan.ambrozic@guest.arnes.si
Tjaša AntlogaOPB, JUVkabinet OPB
Torek,
11.15 – 12.00
tjasa.antloga@8talcev.si 
Mojca BabičNRAkabinet MAT
Četrtek,
9.10 – 9.55
 mojca.babic@8talcev.si
Anja Cemprevzgojiteljica 1. b, ; JUV, OPBkabinet 1.r
Ponedeljek 11.15 – 12.00
cempre.anja@8talcev.si
Petra FeferGOS – 5. r.kabinet pri kuhinji
ponedeljek, 8.20 – 9.05
 petra.fefer@8talcev.si
Metka IntiharTJA Laze, TJA – 5. r., OPBkabinet OPB
torek,
9.10 – 9.55
 metka.intihar@8talcev.si
Marinka IsteničGUM – 5. r.kabinet GUM
petek,
10.25 – 11.10
 marinka.istenic@8talcev.si
Simona KavčičNUM – 4., 5. r.kabinet 4. r.
sreda,
9.10 – 9.55
 simona.kavcic@guest.arnes.si
Klara KranjcOPBkabinet OPB
torek,
11.15-12.00
klara.kranjc@8talcev.si
Laura MenardJUV, OPB, OPZkabinet OPB
torek,
11.20-12.00
 laura.menard@8talcev.si
Eva NagodeTJA – 4. r., MAT N –5. r, OPBkabinet OPB
Torek,
12.05 – 12.50
 nagode.eva@8talcev.si
Simona Nagodevzgojiteljica 1. a, b;  OPBkabinet 1. r.
torek,
12.05 – 12.50
 nagode.simona@8talcev.si
Tina PetkovšekJUV, OPB, ŠPO – 3. bkabinet OPB
Torek
11.15-12.00
 tina.petkovsek@8talcev.si
Aleš Požarnik VavkenPROkabinet SLJ
Ponedeljek, 11.15-12.00
 ales.vavken@8talcev.si
Nina Rožmanec GantarTJA NIP – 1., 2., 3. r.; TJA N – 5. r.kabinet TJA
ponedeljek, 11.15 – 12.00
 nina.r.gantar@8talcev.si
Neža RudolfOPBKabinet OPB
torek,
11.15-12.00
Agata Smrekarvzgojiteljica 1. c, 1. d; JUVkabinet 1. r.
Torek,
12.30 – 13.15
 agata.smrekar@8talcev.si
Fani ŠegaSLJ N – 5. r.pisarna pomočnikov ravnateljice fani.sega@8talcev.si
Bojana ŠkofOPB, JUVkabinet OPB
torek,
11.15-12.00
bojana.skof@8talcev.si
Martina ŠvelcOPBkabinet OPB
torek,
11.15 – 12.00
martina.svelc@8talcev.si
Ines TominecOPBkabinet OPB
Ponedeljek, 12.05 – 12.50
inestominec@8talcev.si
Zarja TrčekOPBkabinet OPB
Ponedeljek, 10.50 – 11.35
 zarja.trcek@guest.arnes.si
Špela VoljčOPBkabinet OPB
torek,
11.15 – 12.00
 spela.voljc@8talcev.si
Anja VugaOPBkabinet OPB
Torek,
11.20 – 12.05
anja.vuga@8talcev.si
Elizabeta ŽabkarNTEkabinet TIT
sreda
9.10-9.55
 elizabeta.zabkar@8talcev.si

ŠOLSKA SVETOVALNA SLUŽBA

Ime in priimekGovorilna uraelektronski naslov
Breznikar Bojanapo dogovorubojana.breznikar@8talcev.si
Burnik Katarinaponedeljek,
12.05 – 12.50
katarina.burnik@8talcev.si
Erjavec Suzanaponedeljek,
12.55 – 13.40
suzana.erjavec@8talcev.si
Godeša Elizabetaponedeljek,
9.10 – 9.55
beta.godesa@8talcev.si
Jagodic Nežaponedeljek,
10.25 – 11.10
neza.jagodic@8talcev.si
Lukan Nikaponedeljek,
12.55- 13.40
nika.lukan@8talcev.si
Mihevc Sark Melitaponedeljek,
12.55-13.40
melita.mihevc-sark1@guest.arnes.si
Mikluš Matejapetek,
11.15 – 12.00
mateja.miklus@guest.arnes.si
Vipavc Jericaponedeljek,
12.05-12.50
jerica.vipavc@8talcev.si
Lukan Sedej Rozalijaponedeljek,
9.05 – 9.55
rozalija.lukan-sedej@8talcev.si