ZAHVALA

petek, 21. 12. 2018 | Zgodilo Se Je

Praznično popoldne, ki ga na naši šoli organiziramo že več kot deset let, je bilo letos izjemno dobro obiskano. S svojim obiskom dokazujete, da vam je mar, kaj počnejo vaši otroci v šoli.  Sredstva, ki jih prispevate za izdelke, pa vsako leto namenimo nečemu, kar v šoli potrebujemo. Z denarjem, ki je bil zbran na lanskem prazničnem popoldnevu, smo kupili reflektorje, ki jih potrebujemo na prireditvah, in dokupili del ozvočenja. Letos bo denar namenjen igračam za učence prve triade in podaljšanega bivanja ter raznolikim družabnim igram. Pogovarjamo se tudi o novem igralu pred šolo.

Spoštovani starši, v imenu kolektiva OŠ 8 talcev se vam zahvaljujem za podporo in pomoč.

Na pragu novega leta  vam  želimo, da bi spoznali prave ljudi, izbrali prave reči, ubrali prave poti in v sebi ter drugih našli le dobre strani. Želimo vam, da bi preživeli veliko kakovostnega časa s svojimi otroki, kajti to je posebna dota, ki jo človek nosi celo življenje s seboj.

Agata Smrekar

Foto: Blaž, OŠ 8 talcev Logatec