VESELO MIKLAVŽEVANJE V LAZAH

sreda, 13. 12. 2023 | Podružnična šola Laze

Pa je leto naokoli in spet nas je obiskal Miklavž.

Začeli smo s programom v telovadnici Poš Laze, kjer je prva nastopila skupina Zvezdice iz Vrtca Kurirček – enota Laze, sledila je dramska igra učencev in učenk podružnice šole Laze, z naslovom ČUDEŽNA SKLEDA MEDU, ker smo vsi videli, kako lepo in pomembno je deliti. Na oder je seveda prišel tudi Miklavž, ki je obdaril vse otroke.

Po končanem programu v telovadnici pa se je Veselo Miklavževanje  šele začelo.

Pred šolo so se prižgale lučke, čakal nas je praznični srečelov, praznična stojnica ter stojnica domačih piškotov ter toplega čaja.

V Lazah je tako potekalo pravo praznično druženje vseh krajanov vasi Laze.

Več pa bodo povedale fotografije.

Zahvalili bi se tudi vsem podjetjem, ki so nam pomagali pri donacijah za srečelov in sicer Mlekarna Krepko,  Grajski park Vitez, Vanila – center dogajanja, Pipa bar, Atlanic Grupa, Merkur, Čebelarstvo Intihar, Trako d.o.o, Papirnica Vevče, Constantia primia d.o.o in staršem.

Hvala Krajevni skupnosti Laze- Jakovica ter Vrtcu Kurirček za odlično sodelovanje.

Zapisala: Iris Cepič

Foto: Teja Bajec, Zarja Trček