Vedno več naših učencev, ki so naročeni na kosilo v šoli, na kosilo ne pride.

ponedeljek, 09. 05. 2022 | Obvestila

Spoštovani starši in učenci

Zadnje čase opažamo, da je vse več nepostreženih kosil. To pomeni, da učenci, ki so naročeni, ne pridejo na kosilo. Zlasti se to dogaja ob petkih in ob dnevih dejavnosti, ko v kuhinji ostane tudi med 50 in 100 kosil. Prosimo vse starše, da se pogovorite s svojimi otroki, zakaj izpustijo kosilo. Na ta način nastaja višek hrane, ki jo moramo zavreči. S tem pa ima šola tudi dodatne stroške z odvozom organskih odpadkov. Starši tudi v tem primeru  plačate kosilo, neglede na subvencijo, otrok pa ostane lačen.

V kolikor vas zanima ali tudi vaš otrok kosil v šoli ne je, pokličite v računovodstvo šole, kjer te podatke lahko dobite.

Potrudimo se vsi skupaj, da bomo bolj spoštljivo in odgovorno ravnali s hrano, sploh v teh časih, ko se vse draži.

Hvala za razumevanje,

Karmen Cunder, ravnateljica