V živalskem vrtu

petek, 16. 10. 2015 | Zgodilo Se Je

V nedeljo, 4. 10. 2015, so živali imele svoj dan. Ker pa ob nedeljah ne hodimo v šolo, smo ga mi, 6. razred, obeležili v ponedeljek. Ob 8.00 uri smo se zbrali za športno dvorano in se z avtobusi odpeljali v ljubljanski živalski vrt. Živalski vrt so odprli ob 9.00 in nato smo se vsi trije oddelki z razredničarkami odpravili na ogled živalskega vrta. V delu programa nas je po določenem delu zoo-ja vodil zelo prijazni vodič, ki nam je kasneje predstavil tudi dve zelo različni živali: kačo in kunca. Vsak učenec je lahko kunca držal v naročju in namesto šala smo si lahko nadeli kačo. Predstavili so nam tudi trening morskega leva. Videti je bilo res neverjetno. Program smo vsi oddelki zaključili ob 12.00 in se nato odpravili do avtobusa. V šolo smo se vrnil okoli 12.45 ure. Upam, da bomo še kdaj tako obeležili dan živali.

Maja Doljak, 6. c