Težave pri prijavi v MS Teams

nedelja, 17. 03. 2024 | Obvestila

Prvi korak:

• Licenca velja samo 1 šolsko leto.
  • Če se v tekočem šolskem letu še niste prijavili v Oblak 365 najprej poskrbite za pravilno prijavo Oblak 365. S tem povežete AAI račun z Microsoftovim – brez tega prijava v Office 365 in MS Teams ne deluje. Klikni za Navodila za prijavo v oblakk 365
  • Pri nekaterih učencih, ki se niso nikoli prijavli v oblak 365 do 30.9.2022 so bili računi ponastavljeni, pri tem pa je prišlo do izbrisa starih ekip. Ob ponovi pirjavi se računa aktivira, potreben pa je ponoven vpis v ekipe.
  • Tudi če ste se letos že prijavili pa se pojavijo težave se najprej ponovno prijavite v Oblak 365
  • Povezava do MS TEAMS na spletni strani Oblak365 NE DELUJE. Uporabite direkten naslov https://teams.microsoft.com ali namizno aplikacijo.

Drgi korak:

Za še več navodil preberite: Navodila za Delo na dlajavo

Tretji korak:

Če bo težava še vedno prisotna pišite na: miran.nagode@8talcev.