Sreda, 1. 4. 2020

sobota, 28. 03. 2020 | Podaljšano bivanje

Dragi učenci in učenke!

Učitelji podaljšanega bivanja smo se odločili, da danes ne bomo objavili nič in da tudi za šolo ni treba narediti nič. Imejte en dan počitnic, saj si jih že zaslužite! Hahahaha, 1. april! Pa sem vas! Bi bilo pa lepo, če bi šlo zares ane?

Danes je 1. april, dan norčavosti, ko si lahko koga privoščimo in ga malo nahecamo. Mi smo se odločili, da bo zato danes narobe dan.

Vzemi list papirja ali risalni list. Po želji si pripravi: voščenke, vodene barvice, flomastre, barvice … (izberi eno od navedenih možnosti). Sedaj pa nariši sebe, ko te nekdo res dobro nasmeji, ampak za risanje oziroma slikanje ne uporabljaj rok. Riši z nogo ali z usti. Se že veselimo posebnih umetnin.

Sedaj si izberi očka, mamico, brata, sestro in ga poskusi nahecati. Pa brez neumnosti, da ne bodo potem učiteljem ušesa navili. Spomni se kakšne šale in jih nasmej. Poskušaj jim na ta način polepšati dan.

Še malo telovadbe. Poskusi se naučiti smešnih živalskih gibov na posnetku: https://www.youtube.com/watch?v=F7aHZZlI9bQ.

Pleše lahko celotna družina. Boš videl kako bo zabavno!

Norčav 1. april otroci!