SAMOSTOJNO DELO NA DOMU-ANGLEŠČINA , 23.3-30.3., 7.r

Money or flowers

Tom is in danger

Tom is a hero

(ponovno preberi tudi prva tri poglavja)

You don’t understand

Emily’s ambition

Emily’s rival

A lot of money

The big day

The winner

Preberi in reši pripadajoče vaje v učbeniku. Zgodbi pisno obnovi in obnovi daj v portfolio (mapo). Obnovi bosta del ustnega ocenjevanja.

DELOVNI ZVEZEK

Do str.49

Str.55

Str.63

Str.71

Str.79

Reši vse vaje do vključno str.49. Pozor: vaje v DZ bi morale biti narejene že do vključno str.46!

Reši le vaje v zvezi z zgodbo Swim!

DOMAČE BRANJE vsak učenec je izbral svojo knjigo in datum predstavitve

Preberi knjigo. Nato izpiši 20 novih besed z izgovorjavo in slovenskimi prevodi ter 10 besed razloži v angleščini. Napiši obnovo, oznako glavnega junaka in mnenje o knjigi.

Imej pripravljeno. Ko bo čas, bo že vse narejeno. Jupi!!!!

“Let us read, and let us dance; these two amusements will never do any harm to the world.”

Voltaire

Spoštovani starši!

Učbeniki in delovni zvezki, ki jih uporabljamo za angleščino, so trenutno brezplačno dostopni na spletni strani www.iRokus.si.

Potrebno pa se je prijaviti. Predlagamo, da se prijavite čim prej in nam sporočite, če so glede tega kakšne težave.

Postopek prijave/registracije:

1. Na portalu iRokus.si kliknite na gumb Prijava.
  2. Če ste že uporabnik portala, vnesite svoj e-naslov in geslo ter sledite navodilom. Če na portal dostopate prvič, kliknite na polje Nimam še uporabniškega računa in vnesite zahtevane podatke. Tako se boste registrirali in ustvarili uporabniški račun.
  3. Gradiva v svojo iZbirko dodate s klikom na gumb Dodaj brezplačna gradiva (dodaš Messages 1 New edition delovni zvezek in učbenik).
  4. Če imate več otrok, morate za vsakega otroka ustvariti lastni uporabniški račun, da bo lahko vsak dostopal do gradiv za svoj razred.

Nekaj novega, neznanega je pred vsemi nami. Predvidevamo, da se bomo, vsaj prve dni, vsi še učili in iskali čim boljše rešitve. Verjetno vas skrbi, kako bo. Verjemite, tudi nas, a s sodelovanjem in strpnostjo nam bo uspelo.