Prvi šolski dan 2011/12

torek, 06. 09. 2011 | Zgodilo Se Je

PRVI ŠOLSKI DAN

Osnovna šola 8 talcev Logatec je 1. septembra ponovno odprla vrata svojim učencem, med katerimi je 74 prvošolcev. Učence od 2. do 9. razreda so v matične učilnice pospremili razredniki, prvošolci pa so svoj prvi šolski dan začeli v športni dvorani, kjer jih je čakal pester program.

Zanje se je prvi šolski dan začel na prav poseben način. V športni dvorani jih je najprej pozdravila ravnateljica Metka Rupnik, nato pa jim je vse dobro na poti znanja zaželel tudi logaški župan Berto Menard. Po ogledu pestrega programa so prvošolci v spremstvu svojih učiteljic, vzgojiteljic in svojih novih prijateljčkov iz šestega razreda pomahali svojim staršem in pogumno odkorakali v učilnice, kjer jim bo zagotovo ne bo dolgčas.

Besedilo: Jasna Brenčič

Slika: Miran Nagode – Fotoalbum