POLFINALE V ODBOJKI NA MIVKI

torek, 11. 10. 2022 | Obvestila, Tekmovanja

V torek, 4. 10. 2022 je v Kanalu ob Soči potekalo polfinale državnega šolsko tekmovanje v odbojki na mivki. Turnirja se je skupaj udeležilo 10 ekip.

Fantje so prvo tekmo izgubili z 0:2 proti domačinom -Kanalu ob Soči. V drugi tekmi so z dobro igro premagali Most na Soči, z rezultatom 2:0 in v tretji igri za las zgrešili zmago proti Izoli s končnim rezultatom 1:2. Osvojili so končno 3. mesto.

Šolo so zastopali: Aljaž šen, Vid Marinšek, Aljaž Malkovič, Timotej Stranjak, Tim Gardadolnik in Matej Kogovšek.

Dekleta so v prvi tekmi pokazale dobro igro in z rezultatom 2:1 premagale Novo Gorico. Po napeti tekmi so izgubile proti Izoli z rezultatom 1:2, Kanal ob Soči pa jih je premagal z 0:2. Zasedle so končno 3. mesto.

Šolo so zastopale: Maša Menard, Lea Žnidaršič, Tinkara Nagode, Maribel Mahmutović, Kanenas Brozović in Pia Primožič.

Čestitke mentorju Boštjanu Martinčiču in učencem za dobro igro in osvojeno 3. mesto.

Logatec, 10.10. 2022                                                                                     Tinkara Nagode