OBARVANA JESEN

četrtek, 06. 11. 2014 | Šolski sklad

V četrtek, 23. 10. 2014, so v šolski telovadnici naše šole potekale jesenske delavnice, ki jih je organiziral Šolski sklad Ježek. Delavnic je bilo kar veliko in vsaka je bila nekaj posebnega. Na prvi delavnici smo izdelovali papirnate buče iz papirnatih trakov, na naslednji pa smo ustvarjali izdelke iz naravnih in odpadnega materiala. Na tretji delavnici smo lahko naslikali svojo bučo. Izdelali pa smo lahko tudi laterne – to je posoda za sveče. Meni se je zdela najboljša delavnica poslikave obraza, saj smo se učenci prav hitro spremenili v pajke, pikapolonice, klovne, metulje … Na zadnji delavnici smo izdelali prijazne duhce iz papirnatih brisačk ali pa smo jih narisali z belo voščenko na črn papir. To popoldne je bilo zelo, zelo zabavno. Upam, da se bo še kdaj ponovilo.

Liza Gosak, 7. c