Navodila za prvi šolski dan

ponedeljek, 28. 08. 2023 | Obvestila

PRVI ŠOLSKI DAN

NA OŠ 8 TALCEV LOGATEC

Prvi šolski dan se nezadržno bliža in zagotovo vsi nestrpni pričakujete naša navodila o tem, kako se bo ta dan odvijal.

V petek, 1. septembra 2023, pričakujemo učence:

od 2. do 5. razreda ob 8.00 uri,

ter učence 6. do 9. razreda ob 8.10 uri.

Učence bomo po oddelkih klicali v šolo. Zbrali se bodo na dvorišču pred šolo, v primeru dežja pa v avli šole.

Učenci 2. do 5. razreda morajo imeti s seboj vse potrebščine,  ostali pa prazno torbo, pisalo in copate.

Prvi dan bodo preživeli vsi učenci v šoli štiri šolske ure (do 12.00). Učenci od 6. do 9. razreda  bodo imeli prvi dve uri ure oddelčne skupnosti oz. ure z razrednikom, naslednji dve uri pa ure po urniku. Učenci 2. do 5. razreda bodo vse 4 ure z razrednikom.

Učenci bodo prejeli na prvi šolski dan tudi učbenike. Ponje bodo prišli ob dogovorjenem času v spremstvu razrednika.

Prehrana  in podaljšano bivanje

Prvi šolski dan bosta malica in kosilo organizirana za vse do sedaj prijavljene učence. Za učence od 2. do 5. razreda bo organizirano tudi podaljšano bivanje.  Jutranjega varstva prvi dan ne organiziramo.

Če boste otroka prevzeli po pouku, pravočasno odjavite kosilo (četrtek, 31. 8.  do 9.00 ure).

Prvošolčki in njihovi starši:

Prvošolčke s starši vabimo v šolo ob 10. uri.  Zberemo se v športni dvorani. Staršem svetujemo, da pridejo z otrokom peš v šolo.

Šolski prevoz:

Prvi šolski dan bo avtobus iz Jakovice odpeljal ob 7.40, iz šole proti domu pa ob 12.30 uri.

Podružnična šola Laze

Učenci 4. in 5. razreda se zberejo pred podružnično šolo ob 8. uri, s seboj morajo imeti vse potrebščine. Sprejem prvošolcev pa bo ob 10.00 uri pred šolo.

Želimo vam prijeten začetek novega šolskega leta in dobro izkoristite še zadnje počitniške dni.

zaposleni na OŠ 8 talcev Logatec in

Karmen Cunder, ravnateljica