DSCN1583

Moker dan na Vodnih igrah v OPB

sreda, 19. 06. 2013 | OPB - Oddelki podaljšanega bivanja

DSCN1583

Pa smo pri koncu šolskega leta… In od njega smo se v podaljšanem bivanju poslovili na najbolj možen zabaven način; z vodnimi igrami!

V torek, 18. 6. 2013, ko je vročina že močno pripekala, smo se učenci in učitelji, vsi željni osvežitve, pomerili v zabavnih vodnih igrah. Okolica šole se je spremenila v pravcato plažo! Po travi so ležale brisače, dišalo je po sončni kremi, otroci pa so naokrog letali v kopalkah, oboroženi z raznimi brizgalkami. Pretakali in prelivali so vodo v razne posodice, jo prenašali s cedili in lončki ter zbijali žogice s curkom vode iz injekcij.

Škropljenje vode vsepovprek so še bolj popestrili gasilci, ki so z brizgalko poskrbeli, da smo bili vsi čisto premočeni! Mokra zabava nam je na tako vroč dan zares prijala!