DSCN2207

Misija Ježkomanija 2014

četrtek, 24. 04. 2014 | Šolski sklad

DSCN2207

Šolski sklad Ježek je 23. aprila uspešno organiziral in izvedel Dobrodelni koncert Misija Ježkomanija. Pomladno obarvano prireditev je v večnamenski športni dvorani doživeto povezovala učenka Farah Kurnik. Zaradi odsotnosti predsednice sklada, gospe Barbara Grum Vogrin je obiskovalce prireditve pozdravila namestnica predsednice gospa Nataša Pejić. Na prireditvi so se predstavili učenci naše šole. Obiskovalce so navdušili s plesnimi, pevskimi in šaljivimi točkami. Smeha, dobre volje in bučnih aplavzov ni manjkalo!

Našemu povabilu se je z veseljem odzval tudi glavni gost prireditve Mali BU. Z animacijo je zavzel prostor in prevzel nastopajoče in obiskovalce, ki so skupaj z njim prepevali in zaplesali. Mali BU je povabil medse tudi mažuretno skupino iz Logatca.

Izkupiček prodanih vstopnic in prostovoljnih prispevkov bo sklad Ježek namenil socialno ogroženim družinam in učencem naše šole, nakupu učnih pripomočkov, igral…

Iskrena hvala vsem nastopajočim, obiskovalcem in tistim, ki so pripomogli k uspešno izpeljanem koncertu!

Šolski sklad Ježek