MED PROSTOVOLJCE – ZA BOLJŠI SVET!

ponedeljek, 18. 06. 2012 | Zgodilo Se Je

zigakobalMladinski svet Slovenije je pod pokroviteljstvom predsednika RS dr. Danila Türka v četrtek, 14. 6., na Brdu pri Kranju pripravil prireditev z razglasitvijo najboljših prostovoljcev in prostovoljskih projektov za leto 2011.

Prireditve se je udeležil tudi naš učenec Žiga Kobal iz 7. b, ki prostovoljsko deluje na večih področjih. Že štiri leta je EKO predstavnik oddelka, drugo leto aktiven pri biološkem krožku, letos pa v okviru interesne dejavnosti prostovoljno delo nudi učno pomoč mlajšim učencem. Žiga zase pravi, da je vesel sedmošolec, poln energije, rad sprejema nove izzive, sklepa nova poznanstva in pomaga drugim.

Iskrene čestitke Žigi in zahvala vsem učencem, ki prostovoljsko sodelujejo v različnih dejavnostih, ki jih organizira naša šola!

Jerica Vipavc