LUM 6. razred 23. 3. – 13. 4.

nedelja, 22. 03. 2020 | 6. razred

Drage učenke in učenci, likovnice, likovniki, snovalke in snovalci.
Pripravila sem vam prvi sklop, ki zajema tri tedne, od ponedeljka 23. 3. do ponedeljka 13. 4. 2020. V tem času boste realizirali eno likovno nalogo. Isto velja za LUM in LS.
Bodite izvirni in iznajdljivi. Pošljite mi kakšno fotografijo vaših izdelkov (lahko fotografirate tudi celoten postopek) in seveda me lahko tudi kaj vprašate, če boste imeli težave pri zvedbi ali pri samem razumevanju likovnih nalog (urska.zupec@guest.arnes.si ). Ko se vrnemo v šolo, bomo oblikovali kriterije in seveda tudi ovrednotili vaše stvaritve. Uporabljajte zvezke za skiciranje in izlivanje vaših likovnih misli. Delite svoje izkušnje s sošolci tudi z likovnega področja, vprašajte jih za mnenje, pohvalite jih, pošljite fotogafijo izdelka. Potrudite se po svojih najboljših močeh. Staršev pa le ne obremenujte preveč s tem, saj znate sami.
Imejte se lepo, imejte se radi in naj vam bo likovna umetnost pozitiven odklop.
Lepo vas pozdravljam
Urška Župec Mele