LJUBLJANSKI MARATON, SOBOTA, 22.10. 2022

sreda, 26. 10. 2022 | Obvestila, Tekmovanja

Tudi letos smo se tradicionalno – 10 leto,  s 75 učenci in učenkami, ki obiskujejo izbirne vsebine na področju športa udeležili največje športne prireditve v Ljubljani,  Ljubljanskega maratona.

Kljub slabim vremenskim pogojem, starejše kategorije učencev in učenk so tekle v močnem nalivu in več kot sto sodelujočih v vsaki kategoriji, so nekateri naši učenci in učenke dosegli lepe uvrstitve:

Tinkara Mesner    4.mesto

Tine Jug                  4.mesto

Mark Šabec           6.mesto

Nejc Mesner          7.mesto

Za največje presenečenje in veselje letošnje udeležbe, pa so poskrbela tri dekleta iz 7.c razreda: Tia de Gleria Aleksandra Livnjak in Kaja Krivec.

Oblikovale so tablo z napisom naše šole, ki je bila med preko 50-timi udeleženimi osnovnimi šolami izbrana za najlepšo. Za nagrado smo dobili veliko torto slaščičarne Zvezda.

AKTIV UČITELJEV ŠPO