Jesenske počitnice

petek, 22. 10. 2021 | Obvestila

Pred nami so prve letošnje počitnice in prav vsi smo si jih res zaslužili. Vašim otrokom gre res pohvala in zahvala, da tako dobro sprejemajo naša nova pravila. Verjamem, da jim je težko večino časa preživeti v učilnicah, vendar le tako nekako ohranjamo večino učencev na šoli. Prav zaradi upoštevanja pravil smo do sedaj imeli v karanteni le 5 oddelkov in želimo si, da bi tako ostalo tudi naprej. Pri tem nam največ lahko pomagate prav vi. V času počitnic poskrbite, da so otroci na svežem zraku, da se čim več gibljejo in čim manj družijo z ljudmi, ki ne spadajo v njihov »mehurček«. Pred vrnitvijo v šolo predlagam vsem, da otroke doma samotestirate, teste lahko dobite v lekarnah. Otrok ne pošiljajte nazaj v šolo, če bodo kazali znake prehlada in podobnih obolenj, ampak najprej preverite, če niso okuženi.

Vsi zaposleni v šoli si želimo, da bi čim dalj ostali vsi v šoli in da bi pošiljali v karanteno čim manj oddelkov.

Učence pošiljamo na počitnice z vsemi zvezki in učbeniki, športno opremo in podobnim. Razlog je v tem, da želimo, da doma skupaj pregledate zvezke, da učenci še kaj uredijo, naredijo morebitne domače naloge in seveda operete športno opremo, ki jo imajo posamezniki v omaricah že vse od začetka pouka.

Vsi skupaj na šoli vam želimo prijetne počitnice, predvsem pa, da ostanete zdravi.

V imenu kolektiva šole

Karmen Cunder, ravnateljica