Maj |
dan |
2023/24 |
MESEČNI PLAN |
1. teden |
sreda |
1.maj |
PRAZNIK DELA |
četrtek |
2.maj |
PRAZNIK DELA |
petek |
3.maj |
POUKA PROST DAN |
sobota |
4.maj |
|
nedelja |
5.maj |
|
2. teden |
ponedeljek |
6.maj |
|
torek |
7.maj |
- NPZ iz SLJ 6., 9.r.
- 9.r. vzgoja za zdravje in Živila
- 9.r Vojni muzej
- ND 9.r Rakov Škocjan (Živa V., Miran N.)
- 8. r: Ekskurzija
|
sreda |
8.maj |
- nastop prostovoljcev v Domu starejših občanov Logatec
|
četrtek |
9.maj |
- NPZ iz MAT 6., 9.r.
- 9.r. vzgoja za zdravje in Živila
- 9.r Vojni muzej
- ND 9.r Rakov Škocjan (Živa V., Miran N. in Alenka L.B.)
- ŠD Plezanje Verd, 4. A, 4.B
- TD MOST 6.a, 6. b (B. Žabkar)
- TD Promet, 6.c, d (Mat)
- TD 2.r: Naredimo leseni zabojček (P. Kogej)
|
petek |
10.maj |
- ŠD Plezanje Verd, 4. C, 4.D
- ND- Botanični vrt Ljubljana 6.r
· 4. in 5. razredi: matematično tekmovanje Logična pošast (M. Jereb)
· ND 1.r: Vrt (Agata Smrekar) |
sobota |
11.maj |
· državno tekmovanje iz kemije za 8. in 9. r (T. Ž. Dečman)-FKKT LJ |
nedelja |
12.maj |
|
3. teden |
ponedeljek |
13.maj |
- NPZ iz TJA 6.r., ZGO 9.r.
- 9.r. vzgoja za zdravje in Živila
- 9.r Vojni muzej
- ND 9.r Rakov Škocjan (Živa V., Miran N. in Alenka L.B.)
- 17.00 GU 5. – 9.r.
- ŠD 7.r kros
- KD 4.c, d: Šolski muzej (M. Jereb)
- TD MOST 6.c, 6. d (B.Žabkar)
- TD Promet, 6.a, b (MAT)
|
torek |
14.maj |
- 6.a, 6.b vzgoja za zdravje
- 17.00 GU 1. – 4.r.
- GU POŠ Laze
- KD 4.a,b: Šolski muzej (M. Jereb)
- Rolanje 1.r (Špela V. in aktiv 1.r)
|
sreda |
15.maj |
- Področno mala odbojka (ŠD od 12.00 naprej)
- Rolanje 1.r (Špela V. in aktiv 1.r)
|
četrtek |
16.maj |
- 6.c vzgoja za zdravje
- Rolanje 1.r (Špela V. in aktiv 1.r)
|
petek |
17.maj |
- 6.d vzgoja za zdravje
- Rolanje 1.r (Špela V. in aktiv 1.r)
- Ekskurzija Toskana
|
sobota |
18.maj |
- Eksurzija Toskana
- Državno tekmovanje iz fizike za 8. r (T. Ž. Dečman)
|
nedelja |
19.maj |
|
4. teden |
ponedeljek |
20.maj |
· KD – 6. razred: Cankarjeva Vrhnika
- ŠD 1.r: Rolanje (Špela V.)
|
torek |
21.maj |
|
sreda |
22.maj |
· Zaključek bralne značke 6. – 9. raz ob 11. 00 v Narodnem domu. |
četrtek |
23.maj |
|
petek |
24.maj |
· Matematični tabor (B. Žabkar) |
sobota |
25.maj |
- Matematični tabor (B. Žabkar)
|
nedelja |
26.maj |
- Matematični tabor (B. Žabkar)
|
5. teden |
ponedeljek |
27.maj |
|
torek |
28.maj |
|
sreda |
29.maj |
|
četrtek |
30.maj |
· ND 2. r: Snovi (E. Božič)
- Ekskurzija v Laze – 4. r. (Karmen O.)
|
petek |
31.maj |
|